Kontrollü Alkol Kullanımı Bir Saçmalıktır!

Hayatımız, aldığımız kararların gerçekleşmesi sonucunda bizim yaşadıklarımızın toplamını yansıtır. İyi ya da kötü var olanlar tümüyle bizim eserimizdir. Alkol kullanma hatasına düşüp alkol bağımlılığını hayatınızın gerçeği yaptıysanız bunu temizleme, alkolü hayatınızdan kovma görevi de yine size düşmektedir. Kontrollü Alkol Kullanımı Bir Saçmalıktır!

Öyleyse daha fazla beklememeli ve bir an önce harekete geçmelisiniz.
Alkolü bırakmak için kolları sıvadığınızda birçok farklı öneriyle karşı karşıya kalırsınız. Bu önerilerin bir kısmı işinize yararken bir kısmı sadece şehir efsanelerinin parçalarını oluşturur. Alkolü bırakmak için doğru adımları atabilirseniz aslında imkansız olmayan alkolsüz bir hayata yelken açabilirsiniz.

Kontrollü Alkol Kullanımı Bir Saçmalıktır!

Alkol bağımlılığı hayatınızın bütününe zarar vermeye başladığında artık noktayı koyma zamanınız geldiğini de anlarsınız. Alkolü bırakmak cesaret, kararlılık ve dayanıklılığı beraberinde ister. Dayanıklı olmayan bir bünyeniz ve zayıf bir iradeniz varsa bu süreç sizi zorlayacaktır. Bununla birlikte psikolojik destek almak, biorezonans terapi uygulamasına başvurmak, klinik deneyimi yaşamak gibi açılımlarla süreci göğüsleyebilirsiniz. Bu alternatiflerin tümü sizin için farklı pencereler sunar ve deneyimlemeye değer açılımlardır. Bunların yanında alkol azaltmak yoluyla hayatınızı düzene sokma önerisi de size sunulabilir. Oysa bu açılım sanıldığı kadar parlak bir öneri değildir. Çünkü siz kontrollü tükettiğiniz her alkol kullanımıyla birlikte bağımlılığınızı pekiştirmekte ve farkında olmadan daha fazla alkolizmin ağına gömülmektesiniz. Bunun sonucunda sadece kısa bir süre sonra sizin için yeterli gördüğünüz ya da kontrolü kaybetmediğiniz alkol miktarı size yetmemeye başlar. İşte tam bu noktada kısır döngü sizi içine alır ve bunca zaman kontrollü içtiğinizi sandığınız alkol miktarı bir anda artar. Bu zamana kadar ilerlenen yol ve emekleriniz heba olur.
• Kontrollü alkol tüketimi denemesine girmek yerine alkolü tamamen bırakmayı deneyin.
• Kendiniz için net bir tarih belirleyin. Bu tarih geldiğinde bir daha kullanmamak üzere alkole veda edin.
• Süreci kolaylaştırmak için durumunuzu ailenizle paylaşın ve onlardan destek isteyin.
• İçinde bulunduğunuz durumdan utanmayın. Tam tersine verdiğiniz mücadele size gurur kaynağı olsun.
• Yeni bir hayatın hayalini kurmaktan korkmayın. Hayal edin ki sizin olsun!
• Süreci kolay atlatmak için biorezonans seanslarını deneyin. Bunun için yakın çevrenizde bulunan biorezonans merkezlerinden biriyle iletişime geçin ve bilgi almayı unutmayın.