Biorezonans alkol bırakma yöntemi

Biorezonans alkol bırakma yöntemi ile alkolü bırakmak sizin elinizde. ..

  • Biorezonans alkol bırakma yöntemiŞimdiye kadar kullandığınız alkolün yeterli olduğunu, artık bırakma zamanının geldiğini mi düşünüyorsunuz?
  • Alkol sizde vicdan azabı mı yaratmaya başladı?
  • Alkol kullanmak hayatınızı olumsuz mu etkiliyor?
  • Alkolü bırakırken yaşayacağınız olumsuzluklar yüzünden alkolün zararları ile ilgili her şeyi görmezden, duymazdan mı geliyorsunuz?
  • Alkolü bırakmaya karar verdiniz ama ilk adımı nasıl atacağınızı mı bilmiyorsunuz?
Alkolü bırakmayı kolaylaştıran bir yöntemimiz var. Biorezonans alkol bırakma yöntemi …

Alkol bırakma terapilerinde, alkol bağımlısı olan kişiye alkol üzerinden terapiler uygulanmaktadır. Uygulanan bu terapiler kişinin alkol isteğini bastırmakta bu sebeple de alınan alkol miktarı otomatik olarak azalmaktadır. Uygulamanın bu özelliği kişinin alkolü tamamen bırakmasını kolaylaşmaktadır. Kişinin bağımlılık düzeyine göre bu seanslar alkol bırakma konusunda kendi başına yeterli olabilir ya da bilinen klasik yöntemlere dahil edilen bir destek olarak kullanılabilir.

Alkol bağımlılığı kişinin ruh yapısı ile birebir ilişkilidir. Alkol bırakma terapilerinde kişinin psikolojik yapılanması, buna ek olarak uzun süreli izlem gerekliliği unutulmamalıdır. Megalife’da alkolü bırakmak için yapılan terapilerde, kişinin isteiği, alkol probleminin hangi düzeyde olduğu ve kişinin psikolojik yapılanması göz önünde bulundurularak “Bach Çiçekleri” gibi ruhsal duruma yönelik terapiler ücretsiz uygulanmaktadır.

“Biorezonans alkol bırakma yöntemi ile alkol bırakma seanslarını Bach çiçekleri terapisi ile güçlendiriyoruz…”

Biorezonans alkol bırakma yöntemi nasıl uygulanır? Kaç seans gerekir?

Alkolü bırakma aşamasında gerçekleştirilen uygulamalarda kişinin en sık içtiği alkol cinsi rezonans cihazının içine konulur ve frekans tespiti yapılır. Bağımlılık yapmış olan maddeden alınan örnek elektromanyetik titreşimlerin vücuttan silinmesi ile kişinin fiziksel bağımlılığı ortadan kaldırılır.  Alkol bırakma terapilerinde 4 gün arayla uygulanan 3 seans büyük ölçüde yeterli olmaktadır. Alkol bırakma terapilerinde ulaşılmak istenen etki ilk seansla birlikte ortaya çıkmaya başlar. Daha fazla seansın gerekip gerekmeyeceğine kişisel özelliklere göre karar verilir.

“Biorezonans alkol bırakma yöntemi kişinin sıkça kullandığı alkol çeşitleri üzerinden yapılır.”

Biorezonans alkol bırakma yöntemi sonrası…

Terapinin bitiminde kişi daha önce duyduğu alkol isteğinin azalmış olduğunu net olarak hisseder. Eğer kişi yapılan seanslardan sonra alkol almaya çalışırsa; eskiden aldığı keyfi alamadığını, alkolün kendisinde anlamsızlaştığını fark edecektir. Bununla birlikte terapinin başarısı kişideki bağımlılığın ne ölçüde olduğuna ve kişinin asıl olarak neye ihtiyacı olduğuna göre değişir.

Biorezonans alkol bırakma yönteminin asıl amacı; kişinin duyduğu alkol ihtiyacını azaltmak ve alkolü bırakma sürecini zorlanmadan geçirebilmesini sağlamaktır. Bu terapiler sonucunda kişide alkol alma isteği azalır, alkol almadığı için oluşan sıkıntılar daha az yaşanır veya hiç yaşanmaz. Alkolün kokusu dahi duyulsa vücut “bu durumla sanki ilk defa karşılaşmış” gibi tepki verir.

Alkolü tamamen bırakmaya veya azaltmaya hazır mısınız?

Amacımız, alkolden tamamen kurtulmanızı sağlamaktır. Alkolden tamamen kurtulmanın diğer ifadesi olan “alkolizm problemi” ni hayatınızdan çıkarabilmeniz için yapmanız gereken tek şey “artık istemiyorum” demek, ilk adımı atmak ve bırakma konusunda sonsuz kararlılığa sahip olmaktır.  Alkol bıraktırma terapileri sonrası vücudunuz alkolü unutur ve fiziksel isteğiniz oradan kalkar. Kişi terapilerin bitiminden sonra tekrar alkol kullanmaya çalışırsa bile alkolden aldığı eski tadı alamaz. Eğer kişi yapılan seanslardan sonra alkolü bırakmayıp kullanmaya devam ederse; eski bildiği keyfi alamadığını, alkolün eski tadını yitirdiğini ve anlamsızlaştığını görecektir. Sonuç olarak bu terapiler kişinin alkol alımını azaltmak için kullanılabilir. Ancak bu türden bir uygulamanın etkisinin devamlılığının sağlanabilmesi için 3-6 ayda bir 3 seans olmak üzere tekrar gerekecektir.

Biorezonans alkol bırakma yöntemi nin kişi üzerindeki etkileri…

Biorezonans ile alkol bırakma seanslarından sonra vücut alkolle ilgili eski bilgilerini unutmakta, bu sayede kişinin fiziksel bağımlılığı ortadan kalkmaktadır. Eğer kişi terapiden sonra alkol almaya devam ederse eskisi gibi keyif almadığını ve alkolün eski tadında olmadığı için alkol kullanmanın anlamsız hale geldiğini görecektir.

Biorezonans alkol bırakma yöntemi, alkolü bırakma sürecinin zorlanmadan geçirilmesine yardımcı olur.

Biorezonans alkol bırakma yöntemini kimler için öneriyoruz?

Tamamen kurtulmak isteyenler…

Hedefimiz, alkolden tamamen kurtulmanızı sağlamaktır. Bunu başarabilmeniz, yani alkolizm problemini hayatınızdan tamamen çıkarmanız için yapmanız gereken tek şey “artık istemiyorum” demektir. Yapılan alkol bıraktırma terapilerinin görevi ise alkolü bırakma sürecinizi zorlanmadan geçirebilmenizi sağlamaktır. Alkol bıraktırma terapileri sonucu alkol alma isteğinizi azalır, alkol almadığınız için oluşan sıkıntılar daha az yaşanır (ya da hiç yaşanmaz), alkolün kokusunu duyduğunuzda vücudunuz “sanki ilk defa karşılaşmış gibi” tepki verir. Rezonans terapisi kişinin en sık kullandığı alkol tipi ya da tipleri üzerinden uygulanır.

Alkolü azaltmak isteyenler…

Alkol üzerinden uygulanan seansların ardından artık vücudun alkol ile kurmuş olduğu ilişki değişir. Eğer kişi uygulanan seanslardan sonra alkolü bırakmayıp almaya devam ederse; eskiden aldığı keyfi alamadığını, alkolün eski tadını yitirdiğini ve anlamsızlaştığını fark eder. Yani bu terapiler kişinin alkol alımını azaltmak için de kullanılabilir. Ancak bu türden bir uygulamanın etkisinin devam edebilmesi için 3-6 ayda bir olmak üzere üç seans tekrar gerekecektir.

“Çoğu kişi için 3 seans yeterli olurken bazı kişilerde daha fazla seans da önerilebilir.”

Biorezonans alkol bırakma yöntemi nin etkisi…

Seansların hedeflediği kazanım, kişinin alkol ihtiyacını azaltmak ve alkolü zorlanmadan bırakabilmesini sağlamaktır. Uygulamanın etkileri tıpkı sigara bırakmada olduğu gibi ilk seansla birlikte başlar ve seanslar 4 gün ara ile yapılır. Alkol bırakma seansları ilk aşamada 3 seans olarak planlanır. Bu seanslardan daha fazla seansın gerekip gerekmeyeceğine kişinin sahip olduğu özelliklere bakılarak karar verilir. Seansların bitiminde kişi, alkol isteğinin azalmış olduğunu net olarak hisseder. Alkol alımı gerçekleşse bile alkol eski tadı vermeyecektir.

Alkol bırakma terapilerinde ne yapıyoruz? Nasıl yapıyoruz?

Alkol bırakma terapileri, bağımlılıklar için özelleştirilmiş rezonans cihazı kullanılarak yapılır. Seans uygulama sırasında kişi için rahat bir koltuk seçilir  ve ellerine cihazın elektrotları yerleştirilir. Ayaklar özel iletken plakalara basar durumda yerleştirilir. Kişinin alnında ise bir başka elektrot sarılı durumdadır. Rezonans cihazı seansları 45 dakika sürer. Bu sırada bir rahatlama-sakinlik hali yaşanır. Aynı zamanda hafif sersemlik hissedilmesi de olasıdır. Bu durum, seans bittiğinde ortadan kalkar. Ayrıca ortaya çıkan bu durum kişiyi işinden alıkoyacak ya da örneğin araba kullanmasını engelleyecek bir durum değildir. Bununla birlikte o akşam yatağınızı seveceğinize emin olabilirsiniz.

Alkol bırakma seansları 4 gün ara ile yapılır ve 3 seans ilk planda yeterlidir. Alkolü bırakmak için daha fazla seansın gerekip gerekmeyeceğine kişisel özelliklere bakılarak karar verilir. Bu süreçlerde özellikle çok fazla su içilmesi vücudun temizlenebilmesi açısından önemlidir. Biorezonans kolay alkol bırakma yöntemidir.

Bilmeniz gereken önemli konular…

Biorezonans terapilerinin tümü detoks – temizlenme amaçlı yapılır. Bu nedenle seansların öncesinde su içmeye başlamanız çok önemlidir. Uygulama aşamasında vücudunuzda sıvı eksiği olmamalıdır. Vücuttaki temizlenme, uygulama sırasında başlamaktadır ve bu noktada vücudunuz suya ihtiyaç duyacaktır. Seansın sonrasındaki günlerde de çok su içmeniz vücudunuza temizlenme konusunda yardım edecektir. Bununla birlikte diğer kurallarımıza uymanız alkolden kolayca kurtulabilmeniz açısından önemlidir. Vücudunuzun bir an önce temizlenebilmesi, alkol bırakma terapisinin etkinliği açısından önemlidir. İşlem sonrası özellikle ilk 72 saat bol su (günlük içtiğiniz su miktarının üzerine fazladan 2 litre ve üzeri) içmeniz gerekir. İlk birkaç gün detoksa bağlı vücudunuzda hafif bir alkol kokusu duyulabilir. Bununla birlikte bazen hafif kabızlık veya hafif halsizlik yaşayabilirsiniz. Biorezonans kolay alkol bırakma yöntemidir.

Megalife Biorezonans Alkol Bırakma Merkezi – İstanbul – Kartal

Biorezonans alkol bırakma yöntemi başarı oranlarımız…

Biorezonans yöntemi ile yapılan terapilerden alınansonuçlar; toplam istatistiklere göre yapılan biorezonans seansları kişilerin %92’sınde etkili olmakta yani kişilerin alkol isteği azalmakta ve bu kişiler terapinin kendilerinde yarattığı değişimi net bir şekilde hissetmektedir. Danışanlarımızın % 82’si için 3 seans yeterli olmuş, % 10’u için daha fazla rezonans terapisi yapılmak zorunda kalmıştır.  Danışanlarımızın %4 ‘ünde ise yapılan tüm seanslara rağmen alkol içme isteğinde azalma, stresin azalması ya da terapinin beklenen diğer etkileri yaratılamamıştır…

back to top